Екскурсія учнів Васильківського професійного ліцею (колишнього ПТУ-інтернату)

6 листопада 2015 року 22 учні Васильківського професійного ліцею ( професії Кухар – офіціант ) разом з майстрами виробничого навчання Чернюк І.М. та Леоновою І.П. відвідали виставку Міжнародного експофоруму ресторанно – готельного бізнесу та клінінгу FoReCH 2015, що відбувалася у виставковому центрі Київ Експо Плаза.

4 листопада 2015 року відбулась церемонія офіційного відкриття FoReCH 2015. В ЭкспоФорумі приймали участь більше 150 компаній із 15 регіонів України і 6 закордонних країн. З 4 по 6 листопада відбулись 35 бізнес-заходів: майстер-класів, семінарів, лекцій, спеціалізованих форумів і ділових зустрічей, а також вперше ‒ Міжнародний кулінарный фестиваль BESTCookFEST.

Міжнародний експофорум ресторанно – готельного бізнесу та клінінгу FoReCH – бізнес – платформа за участю провідних експертів , невід ‘ємний етап роботи сегмента гостинності, і в теж час яскравий, надихаючий і всіма улюблене свято. Щороку форум збирає відомих рестораторів і готельєрів, шеф-кухарів, експертів в області консалтингу та інвестицій, топ-менеджерів компаній, що працюють в секторі HoReCa, для створення нового етапу і можливостей українського ресторанно-готельного бізнесу на світовому ринку.

Ця виставка була корисною для всіх першокурсників нашого ліцею а також для тих, хто працює у сфері ресторанного бізнесу, а саме: рестораторів, готельєрів, шеф – кухарів , постачальників та виробників.

Наші учні ознайомились з технологічним обладнанням для ресторанів, кафе та барів, що вироблені із новітніх матеріалів, новітніми предметами декору та меблів, продуктами харчування, познайомились із відомими рестораторами світу та мали змогу навіть зробити спільне фото і селфі.

Насичена програма виставки, яка включала в себе семінари та практичні майстер -класи стала найкращим місцем для ознайомлення майбутніх кваліфікованих робітників – учнів ліцею з новітніми модернізаціями ресторанного світу. Учні та майстри із задоволенням провели цей день у Виставковому центрі та отримали для себе багато цікавої інформації.

Оця динамічна атмосфера форуму була створена багаточисленними майстер-классами від найкращих шеф-кухарів і кондитерів – на стендах кипить робота, йдуть презентації, а у повітрі літають аромати , тільки що приготовлених страв , а в проході товпляться люди.

На виставці презентували увесь комплекс товарів і послуг для ресторанного і готельного бізнесу, інновації ринку, новітні технології і ефективне вирішення. Все необхідне для організації або модернізації бізнесу: від декору до професійної техніки.

Усіх учнів та наших майстрів виробничого навчання чекали цінні контакти і перспективні знайомства, також мали змогу дізнатися сучасні тенденції ринку на майбутній рік і привезли в заклад дуже багато навчально-методичної літератури, яка буде корисною в НВП для здобуття якісної професійної освіти.

Дирекція КЗ КОР « Васильківський профліцей» висловлює велику подяку нашому благодійнику – Св ’ ято-Троїцькому Іонінському монастирю за забезпечення автотранспортом на виставку для наших учнів!

Людмила Постоленко

This entry was posted in О нарциссизме. Bookmark the permalink.