Виховання молоді – справа небайдужих!

Лист-відповідь від командування війскової частини А2682.

Приїзд дітей Васильківського інтернату для дітей сиріт та волонтерів руху “Молодість не байдужа” не став банальною екскурсією, тому і стаття “На шаг ближе к Родине” не може залишити байдужим.

Відвідання навчально-тренувального центру Повітряних Сил Збройних Сил України стало чимось особливим, неординарним як для молоді, так і для людей у погонах.

Огляд військової техніки, життя та побуту військовослужбовців, процесу підготовки бойових обслуг Повітряних Сил Збройних Сил України для багатьох молодих хлопців та дівчат стал, можливо, першою сторінкою де служіння Державі стане справою подальшого життя.

Нам, військовослужбовцям колективу навчально-тренувального центру, приємно розуміти, що теплі слова котрі написані в рядках творів дітей є високою оцінкою нашої роботи, слова, котрі підкреслюють важливість завдань, що нами виконуються.

Акція “Наша Батьківщина” ініційована волонтерським рухом “Молодість не байдужа” спрямована на те, щоб сколихнути молоде покоління, звернути увагу на служіння Батьківщині, любові до неї. Тому, цілком зрозумілим став захід військово-патріотичного спрямування.

Де як не в Збройних Силах завжди було головним розуміння слів “честь”, “патріотизм”, “служіння Батьківщині”. Саме у війську, з давніх-давен, ці поняття давали натхнення до героїзму, відваги, самопожертви. Зараз служба в Збройних Силах – складна професія, однак вона не стала менш відповідальною.

“Проблеми в державі – проблеми в Збройних Силах”, але це говорить лише про те, що в армії залишилися люди, котрі виконують важливі завдання в досить нелегких умовах обмеженого фінансування, люди котрі поєднали своє життя зі Збройними Силами і, незважаючи ні на що, залишаються професійними військовими. Я гадаю, що саме за прикладом віри в свою справу, баченням прояву чистого служіння Батьківщині приїхали вихованці інтернату, за тим щоб упевнитися у своїх Збройних Силах, переконатися у високому рівні підготовки колективу та з гордістю сказати: “після цієї поїздки, я побачив, що в нашій країні є сили протиповітряної оборони і вони мають надійну техніку та різні види зброї”…
Скажу відверто, що такі і подібні акції, котрі проводяться волонтерськими та іншими організаціями нам, військовим, потрібні не менше!

Нам потрібне розуміння того, що наша праця знаходить відклик в серцях. Потрібне зростання престижу Збройних Сил України, підтримка суспільства. Ми повинні виховувати нові покоління на твердому фундаменті патріотизму, відданості своїй державі та вірності своєму народові. Така робота в майбутньому принесе добрі результати, і змінить думку молоді про Збройні Сили.
Колектив навчально-тренувального центру щиро вдячний організаторам акції: волонтерському рухові “Молодість не байдужа”, Синодальному відділу по справах молоді Української Православної Церкви, Християнсько-воєнному братству за корисну і необхідну справу виховання молодого покоління.

Командування військової частини А2682

About Дмитрий Николаев

(050) 208-57-86 координатор волонтерского движения "Молодость не равнодушна"
This entry was posted in Военно-патриотические поездки and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.